Receptai

Ieškant skonių derinių, vis mintys nuklysdavo link egzotiškųjų falafelių. O kaip svirpliai draugautų su avinžirniais ir kokį tą skonį pajustume?! Šis atradimai nudžiugino! Šįkart toli neklaidžiojame, klasikiniam receptui pasitelkiame į pagalbą svirplius, kad būtų dar maistingiau ir ypatinga

Kad lašiša būtų skani, ji pirmiausia turi būti kokybiška, bet taip pat daug kas priklauso nuo recepto – kuo jis paprastesnis, tuo – geresnis. Pakanka vos vieno išskirtinio elemento ir jūsų kulinariniai atradimai prilygs restorano šefo darbams. Tad laikas virtuvėje pasitelkti džiovintus svirplius

Ypatingas vakarėlis lėkštėje. Šiandien – tik sau. Pradėti ar užbaigti dieną galima įsimintinai. Greit paruošiamas gurmaniškų skonių derinys tikrai žadina apetitą. Mėgaukis laiku ir kiekvienu kąsniu. Pasitelk svirplius, suteik užkandžiui traškumo ir papildomo, išskirtinio, skonio.

Dažna tradicija – blynų dieną organizuoti sekmadieniais. Atraskite naujieną, išmėginkite ypatingą receptą. Minkštos, puraus aksominio skonio lietinių tūtelės, paskanintos šviežiomis uogomis, – ir grožis akims, ir palaima gomuriui. Sukurkite skanių, nepamirštamų akimirkų su šeima!

Starteris prieš vakarienę? Turime skaniausią ir geriausią sprendimą kiekvienam, ieškančiam tobulo užkandžio. Į tešlą įmaišius svirplių miltų, Grissini lazdelės pranoksta įprastas. Jos traškios išorėje, bet minkštos viduje. Gardu valgyti tiek vienas, tiek su mėgiama daržovių užtepėle.

Kuomet laikas tampa prabanga arba tenka kovoti su rutina, nuolat galvojant, ką skanaus, greito ir maistingo pasigaminti, sprendimą rasite čia. Rekomenduojame kasdien naudoti svirplių miltus trintuose vaisių kokteiliuose – baltymai suteiks daugiau energijos, sustiprins organizmą, jausitės žvalesni.

Nenuobodžiaukite virtuvėje! Įprastus virtinukus keiskite traškiais, minkštučiais, delikatesiniais Gnocchi. Pakepinus ant sviesto, susidariusi auksinė plutelė patiekalui suteiks papildomo paslaptingumo, atskleis išskirtinį skonį, kuris neabejotinai patiks kiekvienam šeimos nariui. Gaminkite linksmai.

Dalis italų virtuvės klasikos, dalis naujovių, kurias įneša svirplių miltai, ir vakarienė paruošta. Kruopščiai apgalvota radiatori makaronų forma suteikia išskirtinumo. Visos recepto sudėtinės dalys tolygiai pasiskirsto kiekviename makarono griovelyje ir leidžia mėgautis skonių harmonija.

Genialu tai, kas paprasta. Ir jei šią frazę pritaikysime konditerijoje, nustebinsim daugelį. Pokalbiai prie arbatos puodelio, su traškiais ir burnoje tirpstančiais sausainiais, tikrai įsimins ilgam. Metas įsitikinti – riešutų ir citrinų skonio tvistas – greitas, lengvas receptas kasdienai!