Vasaros pasiūlymas – ekskursija pas svirplius!

Atostogauji Lietuvoje? Ieškai įdomių krypčių, dar neaplankytų miestų ir objektų? Kviečiame į Marijampolę! Čia visada šilčiau šviečia saulė, miestas unikalus savo gatvės meno istorija, spalvotais pastatais ir nuostabiais parkais, ir, svarbiausia, čia gali pamatyti ir išgirsti svirplius! 

Mums visai nesvarbu, ar jūs atvyksite dviese, ar su šeima, grupėmis ar kolektyvais, kviečiame kiekvieną pažinti, kas yra tas naminis svirplys (Acheta domesticus). Čia nėra jokio amžiaus cenzo, nuotaikingai ir įtraukiančiai apie viską galime papasakoti tik jaunam, tiek vyresniam.

Ekskursijos metu pamatysite kaip atrodo, kaip gyvena, kuo minta naminis svirplys. Pažadame, per tylu nebus. Išgirsite svirpimą, pažinsite vabdžių elgseną, charakterius, išmokysime pamatyti jų  ypatumus.

Taip pat supažindinsime jus su gamybos procesu. Paaiškinsime, kada svirplys tampa tuo unikaliu, vertingu maisto produktu, kokie žaliavos apdirbimo ir paruošimo procesai yra atliekami, kol ateina laikas jį suvalgyti.

Na ir svarbiausia, ne tik mokysimės pažinti, bet būtinai ir ragausime! Degustacinis meniu itin platus ir įvairus – nuo džiovintų svirplių, gardintų skirtingais prieskoniais, iki trapučių su užtepėlėmis, traškučių, baltyminių batonėlių. Neapseisime ir be saldainių. Desertui būtinai paruošime ir netikėtų skanių staigmenų!

Susitikimo trukmė: ~2 val.

Dirbame ir savaitgaliais!

Bendraujame lietuvių, anglų, vokiečių, rusų kalbomis. Esant poreikiui programą galime adaptuoti ir svečiams iš kitų užsienio šalių. 

Detali programa, susitikimo vieta ir laikas derinama individualiai. Esant poreikiui, galime atvykti pas jus.

Praleiskite laisvalaikį turiningai ir įsimintinai. Geras emocijas ir puikią nuotaiką garantuojame! 
Susisiekime telefonu: +370 (615) 88355 arba elektroniniu paštu: info@tastik.lt.