Apie mus

Mūsų prioritetai – tvarumas bei visavertė ir sveika mityba, kurių pagrindiniais aspektais ir naujovėmis norime dalintis.

01

Mes griauname stereotipus! Sveika mityba – nenuobodi mityba. Praturtinkite savo gaminamus patiekalus aukščiausios kokybės baltymais, pasisemkite idėjų iš mūsų siūlomų receptų. Eksperimentuokite patys.

02

Svirpliai neišspręs visų klimato kaitos, taršos ir pasaulinių išteklių problemų, tačiau jie yra sprendimo dalis. Svirplių auginimas kuria reikšmingą teigiamą poveikį aplinkai. Rinkitės tvarų baltymų šaltinį.

Naujausi įrašai

faktai pie mus

Šis supermaistas tapo esmine tvarių maisto išteklių ir inovacijų dalimi.

Mūsų Tastik ferma

Savo fermoje auginame specialiai žmonių mitybai išveistą naminių svirplių veislę Acheta domesticus. Kiekviena vada auginama itin švarioje aplinkoje, šeriama kruopščiai parinktu ekologišku, išskirtinai svirpliams pritaikytu, pašaru.

Paruošimo ciklas

Svirplių apdirbimas ir paruošimas valgyti apima ne vieną darbų ciklą, kurių metu svirpliai yra termiškai apdorojami siekiant eliminuoti bet kokias bakterijų rizikas išsaugant aukščiausius maistingumo rodiklius.

Kokybė aukščiau kiekybės

Visi gaminiai, siekiant aukščiausios kokybės, yra reguliariai tiriami maisto tyrimo laboratorijose. Mūsų veikla yra aprobuota Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos, vabzdžių produktų gamybai suteiktas patvirtinimo numeris LT 18-15 EB.

Naujausi straipsniai

Lietuvoje sparčiai daugėja kiek neįprastų ūkių. Ypatingai jauni žmonės griebiasi maistui auginti ne vištų ar kiaulių, o valgomų svirplių. Per kelerius metus mūsų šalyje įsteigti jau daugiau nei pusšimtis tokių ūkių. Vienas toks neseniai atsirado ir Suvalkijoje.

Apie netradicinį kaimo verslą – svirplių auginimą – Lietuvoje sakoma: „nei arti, nei sėti, tik – prisijaukinti rinką“. Tačiau brangstant elektros energijai ir pašarams, svirplių augintojai nerimauja, kad taikli mintis šaknis Lietuvoje tebeleidžiančiam jaunam verslui, kuris dieną naktį na

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonum

Mes mylime gamtą

Kažkur kažkas neįtikėtino laukia, kol tai bus atrasta !