Į ateitį žengiame drąsiu žingsniu!

Kuomet kalba pasisuka apie naminius svirplius, sutartinai visi pritaria: Taip, tai ateities maistas. Bet kam laukti to rytojaus? Mes kuriame ateitį šiandien ir kviečiame jus būti jos dalimi! Jau treti metai svirpliai yra mūsų kasdienio mitybos raciono dalis. Nebelaukite, išbandykite šiandien.

Be abejo, pradėjus plėtoti verslo idėją ir įkūrus įmonę, pirmiausia reikėjo įveikti kovą su stereotipais, juk valgyti vabzdžius dažnam mūsų vis dar yra nepriimtina. Šis iššūkis tapo bene didžiausiu motyvu būti ambicingesniems ir nesustoti siekiant užsibrėžto tikslo. Intensyviai gilinome žinias, kaip tinkamai įrengti svirplių fermą bei užtikrinti geriausias sąlygas vabzdžiams veistis bei augti. 

Svirpliai yra labai lepūs, patalpose, kur jie auga, visuomet turi būti palaikoma ideali švara, vienoda 30 laipsnių siekianti temperatūra bei augimo ciklą atitinkantis drėgmės lygis. Tinkama priežiūra atsispindi gautuose rezultatuose – maistinėje vertėje, kurią reguliariai tiriame siekdami geriausių rodiklių ir aukščiausios kokybės savo gaminamuose produktuose.

Esame kupini inovatyvių idėjų kurti ir gaminti. Nuolat bandome naujus receptus, bendradarbiaujame su kvalifikuotais maisto technologais, kad rinkai galėtume pasiūlyti kuo platesnį produktų asortimentą. Siūlome puikią pažintį su šiais, neįprastais akiai, bet mielais ausiai, švelniai čirškančiais vabzdžiais. 

Kviečiame įsigyti sertifikuotą, aukščiausios kokybės mūsų gaminamą produkciją – nuo džiovintų svirplių ar svirplių miltų iki netikėčiausius skonius atskleidžiančių užkandžių su svirpliais.

Svirplius valgyti yra skanu. Ir tai, daugelio nuostabai, labai pažįstamas ir mūsų gomuriui įprastas skonis. Netrukit įsitikinti!
PERKAMIAUSIA!
Original price was: 6.95€.Current price is: 3.95€.
Į krepšelį
POPULIARU!POPULIARU!
Original price was: 6.45€.Current price is: 5.25€.
Į krepšelį
AKCIJA: -20 % PIGIAU!AKCIJA: -20 % PIGIAU!
Original price was: 11.95€.Current price is: 9.55€.
Į krepšelį