TASTIK kolekcija

Kas įkvėpė sukurti TASTIK svirplių skonių kolekciją? Pirmiausia – tai buvo smalsumas, pažinimas ir įsiklausymas. Kuriame naują mėgavimosi maistu kultūrą, atrandame kokybiško gyvenimo pajautimą ir jį puoselėjame. Esame sužavėti svirplių teikiamų naudų gausa ir motyvuoti tai pristatyti.


Pasaulyje yra daugiau nei 900 svirplių rūšių. Ir kiekviena iš jų turi savo unikalų svirpimą. Svirpliai gyvena šeimomis, nuostabius garsus jie skleidžia kartu tartum didelis orchestras. Garsų dinamika sudaro taktą ir ritmiką, sukuria išskirtinę emociją, kuri atvaizduojama svirplių gaminiuose, skirtinguose skoniuose.


  • Taste Orchestra – džiovintų svirplių miltai. Vertigiausia, ką turime iš svirplių. 100 proc. natūralus ir išskirtinis gaminys, kaip orkestras apjungiantis svirplių visumą. Naudodami svirplių miltus savo patiekaluose, sukursite ypatingą skonių ir maistingumo harmoniją.
  • Classy Fortepiano – džiovinti svirpliai su druska. Skonių klasika. Tai muzikos garsų ir skonių kelionė per 88 pianino klavišus, pasiekiant visas 7 oktavas. Rinkdamiesi sūdytus svirplius galite varijuoti virtuvėje, jie puikiai tiks gaminant užkandžius, salotas, ruošiant užtepėles ir kitus mėgstamus gaminius. 
  • Golden Drums – džiovinti svirpliai su svogūnais ir kuminu. Šio skonio svirpliai kaip ir galingieji būgnai atitrauks jus nuo monotoniškumo, suteiks charakterio jūsų mėgavimosi maistu kelionėje. Švelnus kuminas ir svogūnai svirpliuose ypatingai dera prie raudonojo vyno taurės. 
  • Spicy Guitar – džiovinti svirpliai su čili pipirais ir rūkyta paprika. Įkvėpti elektrinės gitaros virtuozų, sukurti aštresnių pojūčių mėgėjams. Itin tinkamas užkandis prie mėgstamo gėrimo užkurs skonio receptorius ir sušildys.
  • Rhyming Bass – džiovinti svirpliai su česnakais ir druska. Ritmas, melodija, dažnių skalė, dinamika, tembras – šie muziką sudarantys komponentai veikia mūsų jausmus, įkvepia kurti. Vieni mėgstamiausių česnakiniai svirpliai – tinka kiekvienai dienai, kad ir ką beveiktumėte, kad ir kur bebūtumėte!
Visa TASTIK svirplių skonių kolekcija – mūsų elektroninėje parduotuvėje. Kviečiame išbandyti!

„Ar žinojote, jog svirpia tik suaugę svirpliai patinėliai? Taip jie siekia prisivilioti pateles. Šį unikalų, sudėtingą garsą svirpliai išgauna trindami vieno sparno aštraus krašto dantukus į šiurkštų gremžtuką, esantį ant kito sparno. Kiekvienas sparnas turi iki 300 dantukų, išdėstytų šukų pavidalu.“ 
GERIAUSIA KAINA! -15 %GERIAUSIA KAINA! -15 %
Original price was: 4.95€.Current price is: 4.25€.
Į krepšelį
GERIAUSIA KAINA! -15 %GERIAUSIA KAINA! -15 %
Original price was: 4.95€.Current price is: 4.25€.
Į krepšelį
GERIAUSIA KAINA! -15 %GERIAUSIA KAINA! -15 %
Original price was: 4.95€.Current price is: 4.25€.
Į krepšelį