Iniciatyva „Atviros dienos kaime”

„Atviros dienos kaime” jau vyko septynis metus iš eilės! Ši iniciatyva kasmet suburia sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus, kuomet šie atveria savo duris lankytojams bei siūlo ypatingas paslaugas ir pramogas kaime. Šiemet prie šios iniciatyvos jungiamės ir mes!

AKCIJOS PASIŪLYMAS

  • Kas kviečia: Aktyviausia ir daugiausia dalyvių į edukacinius renginius pritraukianti svirplių perdirbimo ir gamybos įmonė TASTIK.
  • Kur kviečia: apsilankyti Svirplių namuose, adresu: Gijos 3-ioji g. 10, Liudvinavo k., Marijampolės raj.
  • Kada kviečia: 2024 m. gegužės 17-18 d.

Susitikimo metu pasidalinsime per keletą metų sukaupta unikalia patirtimi – padiskutuosime, ką reiškia auginti svirplius, kodėl verta juos valgyti ir kaip tai puikiai dera su kasdieniais maisto produktais, kuriuos esame įpratę valgyti.

Atvykus pamatysi, kaip atrodo, kaip gyvena, kuo minta naminis svirplys. Pažadame, per tylu nebus. Išgirsi svirpimą, pažinsi vabdžių elgseną, charakterius, išmokysime pamatyti jų ypatumus.

Taip pat supažindinsime su gamybos procesu. Paaiškinsime, kada svirplys tampa tuo unikaliu, vertingu maisto produktu, kokie žaliavos apdirbimo ir paruošimo procesai yra atliekami, kol ateina laikas jį suvalgyti.

Na ir svarbiausia, ne tik mokysimės pažinti, bet būtinai ir ragausime! 

 

Jei pagalvoti apie svirplį vis dar nedrąsu, pradėk nuo pažinimo! O po to – pamatysi, viskas eisis laaaabai lengvai!

Edukacijos trukmė – 2 valandos. Edukacijos organizuojamos grupėmis.

Lankytojai priimami akcijos dienomis nuo 10 val. iki 18 val. Išankstinė registracija būtina.

Sek svirpiančias naujienas, registruokis žinute, parašydamas laišką info@tastik.lt, ar skambink telefonu (+370) 678 14299 ir drauge suplanuokime šaunų vakarėlį tau ir tavo draugams.

 

Daugiau informacijos apie renginio partnerius ir lankytinas vietas gali rasti čia. Šiemet objektų itin gausu!

Lietuvos kaimo turizmo asociacija kviečia į jau aštuntąjį kartą organizuojamą renginį „ATVIROS DIENOS KAIME 2024”! Turėsite galimybę aplankyti beveik 100 skirtingų kaimo turizmo objektų visoje Lietuvoje!